Bugünkü
Takvim

Aslan isyanda

  • Saklambaç
  • 15.11.2015
ABONE OL
Aslan isyanda
Yeni bir diziyle ekranlara dönen Hatice Aslan, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Yoğun geçen günün ardından dostlarıyla buluşan Aslan, uzun süren dizi saatlerinden de rahatsız olduğunu söyledi.

Büyük tepki gösteren Aslan, "Oyuncular çalışmanın emeğini maddi olarak alıyorlar ama setteki teknik ekip bizim üç katımız daha fazla çalışıyor. Onların şartları bizden çok daha kötü" dedi.

kalan karakter 1000

Yalman Güç Yalman Güç

Çekilecek dizilerin yapımcısı belli,yönetmeni belli,senaristi belli.Birde mukavelşe imzalıyorsunuz.Çekime başlamadan evvel şartlan tamamen konuşulup bellirlenmiş olıyor.Sonradan mikrofonları ve kameraları görünca dizilerin bölüm uzunluğu üzerine niçin dır dır ediyorsunuz.İşine gelmeyen oynamasın.Ben seyirci olarak bölümlerin uzun olanını seviyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2015 09:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.