Bugünkü
Takvim

Cepte var servet

önceki gün yaptığı alışverişle yine cep yaktı. Diva, Hollywood yıldızlarının kullandığı 20 bin liralık Vertu telefon alarak lükse olan düşkünlüğünü konuşturdu

  • Saklambaç
  • 11.11.2015
ABONE OL
Cepte var servet
DİVA Bülent Ersoy, önceki gün çıktığı alışverişte 20 bin lira harcayarak yine olay yarattı. Ersoy, gittiği bir telefoncuda daha önce kullandığı ve yeni modeli çıkan Vertu marka telefon aldı. Vertu'nun yeni modellerini inceleyen Ersoy'un, alışverişi iki dakika sürdü.

Telefonlara göz ucuyla bakan Bülent Ersoy, beğendiği siyah kaplama telefonu satın aldı. Telefoncuda en kısa alışverişini yapan Ersoy, çantasından çıkardığı 20 bin lirayı da peşin olarak ödedi. Diva'nin bu halini görenler "Ersoy cebinde servet taşıyor" yorumları yaptı.

UFUK ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.