Bugünkü
Takvim

Bir Özlem klasiği

Özel hayatı ile sık sık gündem olan , son ilişkisiyle de gündem yarattı!

  • Saklambaç
  • 10.11.2015
ABONE OL
Bir Özlem klasiği
Olaylı boşanma davası kadar ayrılığın ardından yaşadığı aşklarla da sık sık gündem olan Özlem Yıldız, yine şaşırtmadı! Ünlü sunucu, son sevgilisi Ömür Sönmez tarafından terk edildi. Sönmez Ailesi tarafından 'istenmeyen gelin' ilan edilen , dün ise şu sözleriyle olay yarattı: "Ömür benden defalarca özür diledi ve barıştık. Onu adam edeceğim."

Bu sözleri üzerine büyük tepki çeken Yıldız, bu kez geri adım atıp "Ben bu açıklamayı yapmadım" diyerek kendisini savundu. Bu arada eski evliliğinden bir de çocuğu olan ünlü sunucuya instagram'daki takipçilerinden şu mesajlar yağdı: "Sürekli sevgililerinizle gündeme geliyorsunuz. Bir oğlunuz ve biraz da böyle güzel haberlerle görsek sizi!"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.