Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.10.2015

Tribünde gerilim

, Beşiktaşlı sevgilisiyle Antalyaspor maçını izledi. Mücadeleyi Antalyasporlular ile birlikte izleyen Karaca, 'Futbol kardeşliktir ama biz tepki çekmemek için sevinemedik bile!' dedi

Tribünde gerilim
Geçtiğimiz Pazartesi oynanan Antalyaspor-Beşiktaş maçını izleyenler arasında Işın Karaca ile sevgilisi Tuğrul Odabaş da vardı. Fenerbahçe taraftarı olan şarkıcı, maçı Antalyaspor taraftarlarıyla izledi. , tribünlerdeki gerilimi ise şöyle anlattı: "Futbol kardeşliktir ama biz ne yazık ki Beşiktaş gol atınca tepki çekmemek için de sevinemedik."

POLEMİK YARATACAK
Karaca, teknolojiyi kullanarak sesini güzelleştiren meslektaşlarına da taş atarak polemik yaratacak şu sözleri sarf etti: "Almanlar yeni bir program yapmış. Bu programda Tuğrul bile şarkı söyleyebilir, artık gerisini siz düşünün. Bizim Türkler de pratik zeka olduğu için bu programı kendi seslerinde uyguluyor."

HALİL ÇİLİNGİR


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.