Bugünkü
Takvim

Hande 'nin büyük gururu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı instagram'da paylaştığı bir kareyle kutlayan , büyük gurur yaşadı. Atatürk'ün de olduğu fotoğrafta Ataizi'nin büyük dedesi Mehmet Ali Okar yer alıyor

  • Saklambaç
  • 30.10.2015
ABONE OL
Hande 'nin büyük gururu
Türkiye'nin dört bir yanında '29 Ekim Cumhuriyet Bayramı' büyük bir coşkuyla kutlanırken, birçok ünlü isim de sosyal medyadan kutlama mesajı paylaştı. Bunlardan biri de Hande Ataizi'ydi. Ataizi, Mustafa Kemal Atatürk ile İsmet İnönü'nün olduğu bir kareyi yayınladı.

Paylaştığı karede Ataizi'nin büyük dedesi Mehmet Ali Okar, yer alıyordu. , Cumhuriyet'in ilk milletvekilleri arasında yer alan Okar'ın Atatürk'le olan karesinin altına şöyle yazdı: "Ortadaki benim büyük dedem Mehmet Ali Okar, Atatürk çocuklarıyız biz."Mustafa Kemal Atatürk ile İsmet İnönü'nün arasında duran Mehmet Ali Okar, Ataizi'nin büyük dedesi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.