Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.10.2015 Gazete
ABONE OL

Onun arabası var özel mi özel

önceki gün özel yaptırdığı VIP aracını almaya kendisi gitti. Diva için özel olarak tasarlanan minibüsün fiyatı ise 300 bin euro yani yaklaşık 1 milyon lira civarında...

Onun arabası var  özel mi özel
Diva Bülent Ersoy, önceki gün Erbakan Malkoç'un sahibi olduğu Dizayn Vip imzası taşıyan aracını teslim almak için Avcılar'a gitti. Gazetecileri karşısında gören Diva, "Bu İstanbul'da yaşanmaz, 4 saattir yoldayım. Açlıktan ölüyorum, bana bir bardak buzlu su verin" diye isyan etti.

MALKOÇ'U ZORLADI!
Kral Selman dahil birçok ünlü isme özel araç yapan Erbakan Malkoç, "Dünyaca ünlü birçok kişiye özel araç yaptım, ancak beni en çok zorlayan Bülent Hanım oldu" dedi. Bunun üzerine da "Hayatımdaki her şeyin mükemmel olmasına özen gösteriyorum. Sağolsunlar, benim için çok uğraştılar" diye konuştu...'PARAMIZI VERİRİZ'
Ajda Pekkan'ın
kendisine açtığı hakaret davasını kaybeden Diva, 3 bin 750 liralık para cezası için şöyle dedi: "Para mı? Veririz. Ben bu parayı verdikten sonra ona helal olsun." Bu arada Ersoy'un içerisinde her türlü lüks detayın olduğu VIP minibüsün ise 300 bin euro yani yaklaşık 1 milyon lira olduğu konuşuluyor.

HALİL ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

gürcan gürcan

bunların işi gücü gösteriş

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.10.2015 04:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.