Bugünkü
Takvim

Sultan Süreyya

ile Ozan Bora, 23 Ocak'ta Çırağan Sarayı'nda evlenecek. Her detayı altın yaldızlı olacak 500 kişilik , damada yaklaşık 500 bin liraya mal olacak. Çift, 25 Ocak'ta Bora'nın memleketi Hatay'da ikinci bir düğün de yapacak...

  • Saklambaç
  • 23.10.2015
ABONE OL
Sultan Süreyya
Arkasında 4 milyar dolar servet bırakan merhum Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın ile Hataylı nişanlısı Ozan Bora'nın tarihi ve yeri belli oldu. Geçen haftalarda damadın memleketi Arsuz'da nişanlanan ile Ozan Bora, önceki hafta da İstanbul'a gelerek düğünle ilgili detayları halletti. Şimdilerde Miami'de olan ünlü çift, düğün tarihi olarak 23 Ocak'ı belirledi. Süreyya Yalçın ile nişanlısı, yer tercihlerini ise Çırağan Sarayı'ndan yana kullandı.GELİN VE DAMAT İÇİN ALTIN TAHT!
500 kişilik bir düğün yapacak olan ikoncan ile Ozan Bora, hiçbir masraftan kaçınmayacak. Gelin ve damat için altın yaldızlı taht isteyen Süreyya Yalçın, peçetelikten bardaklara kadar da her şeyin altın yaldızlı olmasını istedi. Süsleme ve müzik hariç sadece Çırağan Sarayı'na 350 bin lira ödeyecek olan sosyetik çiftin, düğünlerinin toplam maliyeti ise 500 bin lirayı bulacak. Yalçın ile Bora, 25 Ocak'ta ise Hatay'da ikinci bir düğün yapacak.


Yalçın, Arsuz'daki nişan ve kına töreninde de altın yaldızlı tahtta poz vermişti.

VIP DETAYLAR

SÜREYYA Yalçın, kendisi ve müstakbel eşi için düğünde altın yaldızlı taht istedi
DÜĞÜNDEKİ peçetelikten bardağa kadar her şeyde yine altın yaldız olacak
İKONCANIN düğününde yakın dostu Serdar Ortaç'ın sahne alacağı söyleniyor
Sosyetik çift, henüz balayı konusunda net karar vermese de Meksika ya da Karayipler şu anda favori yerleri...

UFUK ÖZCAN / ÖZEL


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.