Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.10.2015

Sosyetik balıkçılar

İş ve sosyete dünyasının ünlü isimleri Alaçatı'da yapılan balıkçılık turnuvasında kıyasıya yarıştı...

Sosyetik balıkçılar
Avrupa'nın en büyük sportif balıkçılık yarışması olan Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası, 9'uncu kez Alaçatı'da gerçekleştirildi. İki gün boyunca sabahın erken saatlerinde denize açılan 84 teknedeki 400 yarışmacı "Kaçan Balık Büyük Olur" sloganıyla düzenlenen turnuvada birbirleriyle yarıştı.

VAKIFLARA BAĞIŞLADILAR
Turnuvaya Cem Boyner, Erkut Soyak, Gökhan Çarmıklı, Ender Alkoçlar ve Pınar Aylin gibi tanınmış simalar da katıldı. Terör saldırısı nedeniyle turnuvadaki tüm eğlence ve müzikli etkinlikler iptal edilirken kazananlar ödüllerini Koruncuk Vakfı ile Mehmetçik Vakfı'na bağışladı. En büyük balık tutma yarışını ise 34 kilo 100 gramlık balıkla Bluefin ile Tutya takımı kazandı.Kahraman DURAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.