Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.07.2015

Ey aşk nerdesin

Her yıl sevgilisi 'la Bodrum'da aşk şovu yapan Aysen Sabancı, sezonu yalnız açtı. Uzun süredir birlikte görülmeyen ikilinin ayrıldıkları konuşuluyor

Ey aşk nerdesin
YASA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sabancı ile Neslihan Sabancı çiftinin kızları Aysen Sabancı, tatil sezonunu bu kez sevgilisi olmadan açtı. Her sene Bodrum'da şarkıcı Mirkelam'la romantik anlar yaşarken görüntülenen sosyetik güzelin bu kez tek başına olması kafaları karıştırdı.

İLİŞKİLERİ evliliğe giden ikilinin, uzun süredir birlikte görüntülenmemesi ve Aysen Sabancı'nın yalnız başına tatilde olması "Ayrıldılar" dedikodularının çıkmasına sebeb oldu. Teknesinde deniz keyfi yapan Aysen Sabancı'nın moralsiz halleri de akıllara 'ın "Ey Aşk Nerdesin" şarkısını getirdi.

UFUK ÖZCAN /BODRUM

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.