Bugünkü
Takvim

Kağıt üstünde evlilik

'in kız kardeşinin elinden aldığı iddia edilen eşi ilk kez konuştu: Nazan'la sadece kağıt üstünde evliyiz. İkimiz de birbirimizden bağımsız yaşıyoruz

  • Saklambaç
  • 19.02.2015
ABONE OL
Kağıt üstünde evlilik
Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'a giderken görüntülenen Nazan Öncel ve eşi Togay Akşit, gündeme oturmuştu. Öncel'in kız kardeşi Pınar Güvenel'le evliyken terk edip ünlü popçuyla evlendiği iddia edilen Akşit, yıllar sonra suskunluğunu bozdu. "Pınar'la evli olduğum dönemde bir müzisyen ile 7 sene yasak aşk yaşadığını öğrendim ve boşandım" diyen Akşit, sözlerini şöyle sürdürdü:

MENAJERLİĞİNİ YAPIYOR

Nazan
Öncel'le olan bağlantımıza gelecek olursak ilk eşimden boşandıktan tam 11 yıl sonra çocukları düşünerek ortak kazanımlarımızı birleştirmek için Nazan'la sadece kağıt üzerinde kalan bir nikâh söz konusu olmuştur. O günden sonra ben de, de birbirimizden bağımsız olarak hayatlarını yaşadı. Kendisinin yıllardan beri menajerliğini yaptığım için gerektiğinde yan yan geliyor ve hayatlarımızı böyle sürdürüyoruz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.