Bugünkü
Takvim

36 yıla 40 sevgili

  • Saklambaç
  • 01.02.2015
ABONE OL
36 yıla 40 sevgili
İngiliz oyuncu ve model , geçtiğimiz günlerde Daily Mirror gazetesine açıklamalar yaptı. Brook, "Yaşım büyüdükçe ilişkiler hakkında hiçbir şey bilmediğimi fark ettim. Geçmişimi bazen hatırlamak istemiyorum. Hiç yaşanmamış olmasını istediğim ilişkilerim de vardı" dedi. Bu açıklamalara eski sevgilisi eski rugby oyuncusu Thom Evans'dan cevap geldi. Evans, şöyle konuştu: Kelly, çok akıllı ve güzel bir kadındır. siz onun pişmanlık açıklamalarına aldırmayın. Kelly, 18 yaşında da IQ'su çok yüksek olan bir güzeldi... 36 yaşındaki Brook'un bugüne kadar 40 sevgilisinin olduğu iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.