Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

Instagram ateş hattı

6 aylık aşklarını geçtiğimiz hafta noktalayan Sinem Kobal ve , basına tek kelime etmezken; instagram hesaplarından birbirlerine 'şiirli, afişli' göndermeler yapıyor

Instagram ateş hattı
Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol'un 6 ay önce başlayan ilişkisi, evliliğe doğru giderken süpriz bir şekilde sona erdi. Geçtiğimiz hafta yollarını ayıran ikilinin ayrılığına gerekçe olarak Kobal'ın kapris ve kıskançlıkları gösterildi. Biten ilişkileriyle ilgili gazetecilere tek bir kelime etmeyen eski sevgililer, yerine instagram aracılığıyla birbirlerine gönderme yapmayı tercih etti!

İLK TAŞ KOBAL 'DAN

İlk gönderme, kendi fotoğrafının altına Can Yücel'in sözlerini paylaşan dan geldi. Hemen atağa geçen Çelikkol da eski aşkına Ghandi'nin bir sözüyle karşılık verdi. Bu göndermelerin basına yansımasına aldırış etmeyen Sinem Kobal ise dün için şöyle mesajlar paylaştı: "Dur, dinle. Hep konuşursan, hiçbir şey duyamazsın", "Ayıkken, seni sarhoş hissettiren birini bul", "İşte rüzgar. Senin gibi ben de deliyim. Işıklarım senin gibi inlemelidir. Rüzgar, yalnız sana benzemeliyim."