Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.11.2014 Gazete
ABONE OL

Candan destek

ve , starlığın hakkını yine verdi. Lenfoma hastalığıyla savaşan 17 yaşındaki Pınar'ın tek hayali Sibel Can'la tanışmaktı. Bunu öğrenen Megastar devreye girerek bir hayali gerçekleştirdi

Candan destek
Şarkıları kadar özel hayatlarıyla da örnek olan sanat camiasının iki ünlüsü Sibel Can ve Tarkan alkışlanacak bir harekete imza atarak gönülleri yine fethetti. 2 yıldır lenfoma hastalığıyla savaşan 17 yaşındaki Pınar'ın en büyük hayali, hayranı olduğu Sibel Can'la tanışmaktı.

TEK DİLEĞİ GERÇEK OLDU

Bu isteğini gerçekleştirmek isteyen Pınar, Bir Dilek Tut Derneği'ne başvurdu. Derneğin yetkilileri de sık sık irtibatta oldukları Tarkan'a bu durumu anlattı. Vakit kaybetmeyen Megastar, 'a ulaşarak Pınar'la tanışmasını rica etti. Bu durum karşısında oldukça duygulanan Sibel Can, ilk uçağa atlayarak soluğu Gaziantep'te aldı.

KANATSIZ MELEK

Pınar'la buluşup genç kıza moral veren şarkıcı, instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak şunları yazdı: "Pınar'ın en büyük hayali benimle tanışıp fotoğraf çektirmekmiş. Bu dileği gerçekleştiğinde, Pınar hayallerinin gerçek olduğuna inanarak bu hastalığı da yenebileceğine dair kendine güvenini kazanacakmış. Güzeller güzeli Pınar'la Gaziantep'te buluştuk. Kanatsız Melek Tarkan aracılığı ile. Hayatım boyunca unutamayacağım bir gün yaşamama sebep oldular."