Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 02.09.2014

Tekneden kurtulmalı

'ın lüks yatında genç bir güzelle samimi halleri olay yaratırken; o gün yatta olan , Yanal'la ilgili konuştu

Tekneden kurtulmalı
Fenerbahçe'den kovularak gündeme bomba gibi düşen Ersun Yanal, geçtiğimiz ay Bodrum'daki görüntüleriyle de olay olmuştu. Yanal'ın genç bir kadınla samimi fotoğraflarının çekildiği gün 'Happy Moon' isimli lüks yatta olan Ebru Yaşar, teknik adamla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Ersun Yanal'la yakın arkadaş olduğunun altını çizen Yaşar, 'Söylemezsem Olmaz'da şunları söyledi:

'EŞİNİ TEKNEDE HİÇ GÖRMEDİM'
"Ersun Hoca, denizde yaşayan bir adam. Yaz boyunca da teknesindeydi ama eşini hiç yanında görmedim. Ersun Yanal boşanmadı ama eşiyle mesafeli bir ilişkisi var. 'ın eşinden ayrılma ihtimali var. Kendisi çapkın bir adam değil ama o tekneden kurtulması lazım. Çünkü tekneye kim giderse gitsin yanlış anlaşılıyor. Bence malum görüntüler olmasa da Ersun Yanal'ın ile ilişkisi bitecekti."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.