Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.07.2014

Aşkın ilk fotoğrafı

Bir yıl önce 11 yıllık evliliğini bitiren 'ın türkücü 'la ilk aşk pozu ortaya çıktı. Orhan ile Şaş, düğün hazırlıklarına da resmen başladı

Aşkın ilk fotoğrafı
BİR süredir dillerde olan türkücü Sevcan Orhan ile eski futbolcu Hasan Şaş'ın aşkı, bu fotoğrafla resmen belgelendi! Genç türkücü, sevgilisiyle yanak yanağa çektirdiği aşk pozunu; telefonundaki 'WhatsApp' uygulamasına profil fotoğrafı olarak yükledi.

Sevcan
Orhan, kısa bir süre sonra ise fotoğrafı hemen kaldırdı. Bu arada 'ın 11 yıllık eşi Sibel Hanım'dan boşanmasına gerekçe olarak gösterilen türkücü, Şaş'la düğün hazırlıklarına başladı. ile Hasan Şaş'ın yaz sonunda evleneceği konuşuluyor.

Hasan Şaş'ın 2 çocuğunun annesi olan 11 yıllık eşi Sibel Hanım'dan 14 Şubat 2013'te boşanmasına Sevcan Orhan sebep gösterilmişti.

HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.