Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.07.2014

Komşu'da romantizm

Komşu'da romantizm
Sema Şimşek'ten boşandıktan sonra gönlünü Yunan DJ Lia Papadakis'e kaptıran Burak Hakkı, aşkı uğruna Komşu'nun müdavimi oldu. Yunanistan'ın en gözde adalarından Santorini'de villa kiralayan ünlü oyuncu, romantik günler geçiriyor.

YUNAN HALKININ SEVGİLİSİ
Yunan aşkıyla ilişkisi evliliğe doğru ilerleyen , beraberliği sayesinde Yunanistan'da da çok popüler bir isim oldu. Lia Papadakis'le tatil yaptığı Santorini'de Türk kadar Yunan hayranlarının da yoğun ilgisiyle karşılaşan Hakkı, "Yunan halkıyla birbirimize çok benzediğimiz için burada zorluk yaşamıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.