Bugünkü
Takvim

Emina tesir altında

'la Türkbükü'nde yat sefası yapan , eşini gün boyu öpücük yağmuruna tuttu

  • Saklambaç
  • 08.07.2014
ABONE OL
Emina tesir altında
Pop müziğin sevilen ismi da sezonunu açtı. Eşi ve iki oğluyla Gündoğan'daki evlerine giden ünlü popçu, önceki günü ise lüks yatında geçirdi. Yaman ve Yavuz'u evde bırakıp güzel eşiyle Türkbükü'nün yolunu tutan Musti, güvertede güneşin tadını çıkardı. Son şarkısı 'Tesir Altında' ile dillere marş olan Mustafa Sandal, milyonlar gibi eşini de tesir altına almış olacak ki; Emine Sandal ünlü popçuyu öpücük yağmuruna tuttu. Musti'yi önce yanağından, sonra dudağından ve en son da göbeğinden öpen Emina Sandal'ın romantizmi de objektiflere böyle yansıdı. Ünlü çift, akşam saatlerinde ise romantik günlerini noktalayarak çocuklarının yanına döndü.

Ufuk ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.