Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 01.07.2014

Havalı Başkan

FB Başkanı da Bodrum'daki 'havalı modaya' uydu. Yıldırım, Türkbükü'nden eşi Gonca Hanım'ın da olduğu bir grupla helikopterle ayrıldı

Havalı Başkan
İş, sosyete ve sanat dünyasının vazgeçilmez tatil adresi Bodrum'da bu yaz helikopter modası başladı. 1 saatlik kiralama ücreti bin 100 euro ile 2 bin 500 euro arasında değişen helikopterlerle Ege'nin incisinde boy gösteren son isim; Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım oldu. Yıldırım, önceki gün Yalıkavak'taydı.

Aynı
zamanda yakın dostu olan iş adamı Mübariz Mansimov'un misafiri olarak 3 gün önce geldiği Bodrum'a helikopterle iniş yapan ; Buradan yine helikopterle ayrıldı. Eşi Gonca Hanım'ın da olduğu arkadaş grubuyla helikoptere binerken görüntülenen Yıldırım'ın üzerinde yine takım elbisesi vardı!

Ufuk ÖZCAN


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.