;

Hayatı karardı

Yönetmen aşk orucunu sonunda bozdu. Sarışın sevgilileriyle bilinen Kırmızıgül, yeni gözdesi esmer güzelle objektiflere yakalanınca şaştı kaldı.

Hayatı karardı
Yaşadığı ilişkilerinde sarışın sevgilileriyle bilinen Mahsun Kırmızıgül, aşk hayatındaki sessizliği sonunda bozdu. Ünlü yönetmen önceki gün Levent'teki Billionaire Club'te yeni sevgilisiyle birlikte geç saatlere kadar eğlendi. Basına yakalanmamak için tedbirli davranan Kırmızıgül, mekanın otel kapısından gizlice çıktı. Tek başına olan Kırmızıgül, arabanın içerisinde bir süre bekledi. Basını göremeyen yönetmen hemen telefonla sevgilisini çağırdı.

KAÇMAK İSTEDİ AMA OLMADI
Melez güzel arabaya bindikten sonra patlayan flaşlarla neye uğradığını şaşıran Kırmızıgül'ün suratı asıldı. Panik yapan arkadaşı ise eliyle yüzünü gizlemeye çalıştı. Bade İşçil, Mine Cangal ve daha birçok sarışın güzelle aşk yaşayan Mahsun Kırmızıgül'ü esmer güzelle görenler, "Mahsun sarışın tabusunu yıktı" yorumu yaptı.

KIZLAR SOHBETTE ERKEKLER PANİKTE
Keyifli başlayan gecesi patlayan flaşlarla bozulan , kısa süreli panikten sonra hemen gaza bastı. Arkadaşı ise eliyle yüzünü gizlemeye çalışsa da başarılı olamadı. Bayanlar ise bu sırada sohbete dalmıştı.

  • 17 Mart 2014, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.