Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 05.02.2014

Anasının kız

Her adım olay olan 'ın dün kucağına aldığı kızı, annesinin şöhretini solladı. Fotoğrafı 100 bin liraya satılan 'nın doğumuna 40 kişilik ekip girdi; Hira, twitter'da 'trend topic' oldu

Anasının kız
Ülkenin en çok konuşulan ünlüleri arasında olan, tüm yaşamını magazinciler ve hayranlarıyla paylaşan Demet Akalın, dün hayatının en mutlu gününü yaşadı. Kızı Hira'yı sabah saatlerinde Maslak Acıbadem Hastanesi'nde kucağına alan ünlü popçu; büyük olay yarattı. Ancak annesinin pabucunu dama atan ve "Armut dibine düşer" dedirten Hira'nın şöhreti, şimdiden Demet Akalın'ı solladı.
40 GÜN KİMSE GÖRMEYECEK
Sosyal paylaşım sitesi twitter'da açılan 'Hoşgeldin Hira Prenses' konu başlığı; Türkiye gündemine üçüncü sıradan girdi. ise kızının 4 sıra altında ve yedinci sıraya adını yazdırdı. Bu arada 3 kilo 70 gram ve 47 santimetre olarak dünyaya gelen 'nın babası Okan Kurt, doğumun 40 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirildiğini açıkladı. Nazardan korktukları için 40 gün boyunca kızlarının fotoğrafını en yakınları dışında kimseye göstermemeye karar veren Demet Akalın ile Okan Kurt, Hira'nın fotoğrafını ise 100 bin liraya sattı. Çiftin, bu ücreti hayır amaçlı olarak kullanacağı açıklandı.

Doğar doğmaz annesinin yıllardır kimselere bırakmadığı şöhretini elinden alan Hira, twitter'daki Türkiye gündemine 3. sıradan girerek Demet Akalın'ı dört sıra solladı.

KURBANA İZİN ÇIKMADI
Kızı dünyaya geldiği zaman 11 tane kurban keseceğini açıklayan baba Kurt'a hastaneden izin çıkmadı. Bunun üzerine Mersinli işadamı, kurbanları iş yerinde kestirdi.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ADAM ADAM

görmemişin çocuğu olmuş şeyini koparmış derlerya

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 05.02.2014 21:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.