Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.08.2013

Kara Deniz

, eski eşiyle sürekli gittiği mekandaydı. Anıları aklına gelince kadehleri devirdi. Gecenin finalinde ise çakır keyifti

Kara Deniz
Geçtiğimiz hafta yazarımız , köşesinde yazdığı bir dedikoduyla gündemi değiştirdi. ve İbrahim Çelikkol'un Paris'te gizlice evlendiğini belirten Aras, ikilinin kısa bir süre sonra da sessizce boşandığını yazdı. İki taraf da bu dedikodu karşısında sessiz kalmayı tercih ederken, güzel oyuncu Deniz Çakır, önceki gece ortaya çıktı. Ayrılık sonrası sık sık alkollü şekilde basına yansıyan güzel oyuncu, aşk acısından kurtulmak için Eftelya Balık'taydı.

ARKADAŞLARI YARDIM ETTİ...
İbrahim Çelikkol'la da ilk kez bu mekanda görüntülenen Çakır'a, arkadaşları eşlik etti. Yaklaşık 6 saat restoranda oturan ünlü oyuncu, anıları gözünün önünde canlandıkça, kadehleri ardı ardına devirdi. Restoran çıkışı güçlükle yürüyebilen oyuncu, soru soran muhabirlere dakikalarca baktı. Çakır keyif olduğu gözlenen oyunucunun yardımına arkadaşları yetişti. Çağrılan taksiye arkadaşlarının yardımıyla güçlükle binen Deniz Çakır'ın hala aşk acısı çektiği konuşuluyor.


UFUK ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.