Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 26.06.2013

İhanet acısı Çakır'ı dağıttı

Evlilik hazırlığı yaptığı 'un ihaneti yüzünden zor günler geçiren , fena dağıttı. Alkolü fazla kaçıran oyuncuyu dostları teselli etti

İhanet acısı Çakır'ı dağıttı
Güzel oyuncu , evlilik planları yaptığı oyuncu sevgilisi 'un geçtiğimiz hafta kendisine ihanet ettiğini öğrenince aşkını sonlandırmıştı. Günlerdir oldukça moralsiz olan ve ağzını bıçak açmayan Çakır, önceki akşam Arnavutköy Eftelya Balık'ta efkar dağıtmak istedi. Erkek kardeşi ve arkadaşlarıyla birlikte mekana giden güzel oyuncunun yüzü gece boyunca hiç gülmedi.

SAHİL HAVASI ALDI
Kadehleri arka arkaya deviren Deniz Çakır, çıkışta zor anlar yaşadı. Mekandan geç saatlerde ayrılan oyuncu, çağrılan taksiye binmedi. Alkolün etkisiyle yürümekte zorluk çeken Deniz Çakır'ı dostları daha sonra deniz kenarına götürdü. Burada banklarda oturarak biraz toparlanması beklenen oyuncunun ihanet acısını unutamadığı ve sürekli ağladığı öğrenildi.

GÖZLERi DOLDU!

Arnavutköy iskelesine doğru giden Deniz Çakır'ın yalpalayarak yürüdüğü gözlendi. Daha sonra bir bankta oturarak kendisini toparlamaya çalışan Deniz Çakır, ihanetle ilgili sorular karşısında çok üzüldü. Gözleri dolan Çakır, "Bu konuda konuşmak istemiyorum" dedikten sonra evine gitti.

UFUK ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.