Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.06.2013

Şok ihanet

, esmer bir güzelle önceki gece dudak dudağa eğlendi. Bunu duyan , aşkını terk etti

Şok ihanet
Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan ile arasına kara kedi girdi. Henüz birkaç gün önce objektiflerin karşısına sarmaş dolaş çıkan oyuncu çiftin ihanet yüzünden ayrıldığı iddia edildi. Gecce.com'a göre; ihanetin adresi Reina oldu. İbrahim Çelikkol, yakın arkadaşı şarkıcı Hakan Altun'la gittiği mekanda yabancı ve esmer bir güzelle sarmaş dolaştı. Ünlü oyuncu ile esmer aşkı; sabahın ilk ışıklarına dek dudak dudağa eğlendi.

Reina'nın çıkışında gazetecilerin beklediğini bilen İbrahim Çelikkol, uyanıklığı da elden bırakmadı. Ünlü oyuncu ve esmer sevgilisi; mekanı Hakan Altun'un da bindiği bir tekneyle terk etti. Dedikodulara göre; bu ihaneti öğrenen Deniz Çakır da arkasına bakmadan İbrahim Çelikkol'u terk etti. Daha önce de defalarca kez ayrılıp barışan Çakır ile Çelikkol'un yeniden bir araya gelip gelmeyeceğini ise zaman gösterecek.

kalan karakter 1000

malkom x malkom x

Deniz Çakır'ı çok beğeniyorum.Üzülmesin ben burdayımm

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 21.06.2013 13:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.