Bugünkü
Takvim

Ayrılık da sevdaya dair

  • Saklambaç
  • 31.05.2013
ABONE OL
Ayrılık da sevdaya dair
Ünlü oyuncu ile reklamcı 'un olaylı boşanma davalarında dün son nokta konuldu. Eşine şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Kaynarca ile Angun, dün tek celsede boşandı. Tarafların; birbirinden tazminat talebi olmadı.

Mahkemede yüzüğünü çıkarıp cebine koyan Melek Angun, gözyaşlarına hakim olamadı. Angun, "Kısmet bugüne kadarmış" derken; Kaynarca şöyle konuştu: "Bugüne kadar söylediklerimin toplamı sevdaya dairdir. Sevda namustur. Değil 6 yıl ben müebbete razıyım."


Ali OKTAY

kalan karakter 1000

ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

OKTAY SEVERİM O AAYRI KONU AMA BU KADINA ŞAPKA ÇIKARTILIR HELAL OLSUN ÜNLÜ İLE EVLENİPTE KURUŞ ALMADAN AYRILAN BİRİ HELAL OLSUN KADINA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 31.05.2013 11:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.