Bugünkü
Takvim

Star faturası!

Dünyaca ünlü birçok yıldızın yakalandığı 'tükenmişlik sendromu' 'yi vurdu. Maddi ve manevi doyuma ulaşamayan oyuncunun, Berlin'deki bir klinikte tedavi olduğu konuşuluyor

  • Saklambaç
  • 24.05.2013
ABONE OL
Star faturası!
Dışarıdan hayatları toz pembe görünen ünlülerin hayatları; kimi zaman bir kabusa dönüşebiliyor... Bugüne kadar dünyaca ünlü birçok yıldızın karşı karşıya kaldığı "Tükenmişlik Sendromu"na de yakalandı. Yaşadığı psikolojik bozukluk nedeniyle İstanbul'daki bir doktora giden Alman oyuncu; konulan teşhis üzerine soluğu Berlin'deki bir klinikte aldı. Her şey Meryem Uzerli'nin maddi ve manevi doyuma ulaşamamasıyla başladı.

Rol aldığı dizinin çekimlerine dahi gidemediği iddia edilen Meryem Uzerli'nin tedavisinin ne zaman biteceği ise henüz bilinmiyor. Bu arada uzmanlar; 'tükenmişlik sendromu' denilen rahatsızlığın birçok kişide baş gösterebileceğinin altını çiziyor.

KUPA KORKUSU
Meryem Uzerli'nin rol aldığı dizinin yeni bölümünün; güzel oyuncunun rahatsızlığı yüzünden değil; diziyle aynı akşam oynanan Fenerbahçe- Trabzonspor kupa finali nedeniyle yayınlanmadığı konuşuluyor.

TWİTTER ONU KONUŞTU
Meryem Uzerli'ye 'tükenmişlik sendromu' teşhisi konmuş. Zenginin fazla mesaisinden 'illallah' etmesinin adı bile başka.
Bölüm başına aldığı 40 bin lira yetmeyince bunalıma giren Meryem'e 'boşan da semerini ye' denir!
Haftada 40 bin, ayda 160 bin liraya tükeniyorsan biz kül olalım kardeş!
Meryem Uzerli, aldığı aylık paranın yüzde 5'ini bana verse; ben onun yerine seve seve tükenirim.
Hayatım boyunca onun gibi 'tükenmişlik sendromu' yaşamayacak olmam beni deli ediyor. Haftada 40 bin lira alıp tükenmek!
Ben de tükendim ama benimkine 'tükenmişlik sendromu' değil; fakirlik deniyor!


kalan karakter 1000

ALİ TÜRKAN ALİ TÜRKAN

meryem uzerli hürremi oynasa ne olur oynamasa ne olur muhteşem yüzyıl dizisi devam etse ne olur etmese ne olur türkiye ve 70 milyon bundan ne kaybeder meryem uzerli ; başbakan olsaydı ,cumhurbaşkanı olsaydı yada büyük ve önemli bir hastanenin ana bilim dalı başkanı olan binlerce talebesi olan kritik ameliyatlara bizzat kendisi giren tıp profesörü olsaydı tamam bundan çok kişi zarar görürdü ama meryem uzerli ; etkisiz elemandır yeri çabuk doldurulur yokluğunu kimse hissetmez bile hatta muhteşem yüzyıl yayından kaldırılsa 3 gün sonra herkes unutur gider başka dizilere yönelir yani ekmek gibi su gibi yemek gibi hava gibi zorunlu temel bir ihtiyaç değildir olsada olur olmasada

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.05.2013 19:34
ALİ TÜRKAN ALİ TÜRKAN

ULAN KADININ YAPTIĞI ALT TARAFI DİZİDE HÜRREM KAREKTERİNİ OYNAMAK BÖLÜM BAŞINA 30 BİN ALIYORMUŞ YEDİĞİ,İÇTİĞİ, HER ŞEY BELEŞ KADININ KAPRİSLERİNE BAKSAN ZANNEDERSİNKİ TÜRKİYENİN 400 MİLYAR DOLAR OLAN DIŞ BORCUNU BİTİRİYOR yada TÜM SORUNLARINI ÇÖZÜYOR ULAN HÜRREMİ OYNASAN NE OLUR OYNAMASAN yada MUHTEŞEM YÜZYIL SÜRSE NE OLUR SÜRMESE NE OLUR ALT TARAFI BİR DİZİ BİLDİĞİN DİZİ HANİ BU EKMEK GİBİ YEMEK GİBİ SU GİBİ ZORUNLU BİR İHTİYAÇ DEĞİLKİ OLSADA OLUR OLMASADA ZANNEDERSİNKİ MERYEM UZERLİ ; T.C. BAŞBAKANI,CUMHURBAŞKANI SANKİ SIRTINDA TÜRKİYENİN TÜM YÜKÜ SORUMLULUĞU VAR ULAN HASTA OLACAKSA BAŞBAKAN OLMALI CUMHURBAŞKANI OLMALI 70 MİLYONUN YÜKÜ SORUMLULUĞU ONLARIN OMUZLARINDA

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.05.2013 19:18
arzu arzu

Hayret bişey yaaa parayı bulunca tükendiysen gitiğin yerde kal bakalım burdaki paraları orda kazana biliyonmu

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.05.2013 16:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.