Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.05.2013

Cannes'a Türk damgası

Cannes'da 'dan sonra Savarona fırtınası esti. Chopard'ın 1 hafta için 385 bin euro'ya kiraladığı yat; ünlü yıldızları büyüledi

Cannes'a Türk damgası
Ünlü yönetmen 'ın geçtiğimiz yıllarda damga vurduğu 'nde Türk fırtınası esmeye devam ediyor... Dünyaca ünlü mücevher markası Chopard'ın yüzü olarak Fransa'ya giden , geçtiğimiz gün güzelliğiyle festivale damga vurmuştu. Önceki gece ise festivalin yıldızı Savarona oldu. Chopard'ın 1 haftalığına 385 bin euro'ya kiraladığı yatta; önceki gece özel bir parti düzenlendi. Davete Uma Thurman'ın da aralarında bulunduğu çok önemli isimler katıldı. Hülya Avşar'ın da hazır bulunduğu Savarano'daki partide; çok özel gösteriler sergilendi. Uma Thurman ile hatıra pozu veren Hülya Avşar, gece boyu çalınan müziklerle yerinde durmadı. Bu arada partiye katılan tüm davetliler; Savarona yatının güzelliğine hayran kaldığını sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı.

FRANSIZ MEDYASI ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Savarona'nın Cannes sahillerine demir atması; Fransız medyasının da ilgisini çekti. Medya, Atatürk'ün yatını öve öve bitiremedi. Chopard'ın Savarona'yı 1 haftalığına 385 bin euro'ya kiraladığını geniş bir şekilde haber yapan medya; 136 metrelik yatın içerisindeki özelliklerden de detaylı bir şekilde bahsetti.

5 KiLO VERDi
Chopard'ın partisine derin göğüs dekolteli bir kıyafetle katılan Hülya Avşar, dünyaca ünlü aktris Uma Thurman ile de hatıra pozu verdi. Bu arada Avşar Kızı; Cannes'a gitmeden önce diyet yapıp 5 kilo zayıfladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.