Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.05.2013 Gazete
ABONE OL

Cannes'a Türk damgası

Cannes'da 'dan sonra Savarona fırtınası esti. Chopard'ın 1 hafta için 385 bin euro'ya kiraladığı yat; ünlü yıldızları büyüledi

Cannes'a Türk damgası
Ünlü yönetmen 'ın geçtiğimiz yıllarda damga vurduğu 'nde Türk fırtınası esmeye devam ediyor... Dünyaca ünlü mücevher markası Chopard'ın yüzü olarak Fransa'ya giden , geçtiğimiz gün güzelliğiyle festivale damga vurmuştu. Önceki gece ise festivalin yıldızı Savarona oldu. Chopard'ın 1 haftalığına 385 bin euro'ya kiraladığı yatta; önceki gece özel bir parti düzenlendi. Davete Uma Thurman'ın da aralarında bulunduğu çok önemli isimler katıldı. Hülya Avşar'ın da hazır bulunduğu Savarano'daki partide; çok özel gösteriler sergilendi. Uma Thurman ile hatıra pozu veren Hülya Avşar, gece boyu çalınan müziklerle yerinde durmadı. Bu arada partiye katılan tüm davetliler; Savarona yatının güzelliğine hayran kaldığını sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı.

FRANSIZ MEDYASI ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Savarona'nın Cannes sahillerine demir atması; Fransız medyasının da ilgisini çekti. Medya, Atatürk'ün yatını öve öve bitiremedi. Chopard'ın Savarona'yı 1 haftalığına 385 bin euro'ya kiraladığını geniş bir şekilde haber yapan medya; 136 metrelik yatın içerisindeki özelliklerden de detaylı bir şekilde bahsetti.

5 KiLO VERDi
Chopard'ın partisine derin göğüs dekolteli bir kıyafetle katılan Hülya Avşar, dünyaca ünlü aktris Uma Thurman ile de hatıra pozu verdi. Bu arada Avşar Kızı; Cannes'a gitmeden önce diyet yapıp 5 kilo zayıfladı.