Bugünkü
Takvim

Festival gibisin

, Chopard'ın davetlisi olarak gittiği Cannes'da fırtına gibi esti. Dünyaca ünlü bir yapımcıdan da teklif alan Avşar Kızı; taktığı 16 milyon liralık mücevherleri bile gölgeledi

  • Saklambaç
  • 21.05.2013
ABONE OL
Festival gibisin
Bu yıl bir filmle katılamadığımız 66. 'nde Türkiye'yi temsil etmek 'a düştü. Avşar Kızı; dünyaca ünlü mücevher firması Chopard'ın davetlisi olarak katıldığı festivalde güzelliğiyle büyüledi. 50 yaşındaki sanatçı; kırmızı halıda Chopard'ın zümrüt ve pırlanta taşlarla süslü 16 milyon liralık mücevherleriyle boy gösterdi. Cannes'a 15 kişilik ekibiyle giden Hülya Avşar; Melih Yazgan imzalı cesur kıyafetiyle de tam not aldı. Kırmızı halıdan sonra bir partiye katılan Hülya Avşar'a Hollywood'dan da teklif geldi. Dünyaca ünlü yapım firması Movie Max'in patronu Hülya Avşar'ın oturduğu masaya gitti ve Avşar'a "Birlikte çalışalım" teklifi yaptı.

'İYİ Kİ CEYLAN VAR'
Cannes Film Festivali'ne katılmaktan dolayı gururlu olduğunu söyleyen Hülya Avşar, ekledi: "Bu sene bir filmimiz burada yarışmıyor ama Allah'tan Nuri Bilge Ceylan ile Fatih Akınlar var. Burada onlar sayesinde yüzümüz hâlâ gülüyor."DEKOLTESİ OLAY YARATTI
Kırmızı halıda sırtını açıkta bırakan bir kıyafetle yürüyen Hülya Avşar'ın cesareti; sosyal medyada da olay yarattı. Avşar Kızı için twitter'da şöyle yorumlar yapıldı:
"Kim der bu kadın 50 yaşında diye?", "Ben bir kadın olsam, Allah'ın bana Hülya Avşar güzelliği vermesini dilerdim", "Eski sevgilileri hüngür hüngür ağlıyor olmalı!".

* Güzel yıldızın Melih Yazgan imzalı siyah kostümünün en dikkat çeken detayı; tüm sırtı açıkta bırakan dekoltesi oldu.
* Chopard'ın Dünya Müdürü kırmızı halıda arz-ı endam eden Hülya Avşar; "Burada olmaktan bir kadın ve sanatçı olarak gurur duydum" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.