Bugünkü
Takvim

Alkışlar 'ya

'nun yetkilileri; semtte yaşayan ünlülerden destek istedi. Birçok ünlü elini cebine atmadı... 'nın yıldızı ise hiç düşünmeden 20 bin lira verdi

  • Saklambaç
  • 21.05.2013
ABONE OL
Alkışlar Karadayı'ya
Tıpkı sevilen dizi 'da olduğu gibi birçok projesinde "mahallenin delikanlısı" rolünü üstlenen , gerçek hayatta da farklı değil... Bir süredir Cihangir'de yaşayan başarılı oyuncu, semtteki ilköğretim okulu için yardımda bulundu. Okulun yetkilileri; geçtiğimiz aylarda Cihangir'de yaşayan ünlü isimlerden kendilerine maddi olarak destek olmalarını talep etti. Semtte milyon dolarlık gayrimenkulleri bulunan birçok ünlü, elini cebine atmadı. Ancak Kenan İmirzalıoğlu, yetkililerin destek ricasını hiç düşünmeden kabul etti. Yakışıklı oyuncu; eğitime destek olmak için 20 bin liralık bağışta bulundu. Ancak İmirzalıoğlu'nun yetkilelere sunduğu bir şartı vardı.

EĞİTİM AŞIĞI
Başarılı oyuncu; okuldaki kütüphanede bulunan kitap sayısının arttırılmasını ve kütüphanenin kapısına Mustafa Kemal Atatürk'ün eğitimle ilgili söylediği bir sözünün yazılmasını istedi. Kenan İmirzalıoğlu, alkışı hak edecek bu tavrı ve şartıyla okuldaki yetkililerin de gönlünü fethetti. Bu arada ailesinin de eğitimi konusunda destekleği Kenan İmirzalıoğlu'nun birçok çocuğun eğitim masrafını üstlendiği söyleniyor.

* Ankara'nın Üçem Köyü'nde doğan Kenan İmirzalıoğlu, 12 yaşına kadar köyde yaşadı. İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini teyzesinin yanına giderek Başkent'te tamamladı. Ünlü oyuncu; yüksek tahsilini ise Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nde yaptı.

kalan karakter 1000

misafir misafir

Helal olsun o cebi dolu olanlar sadece hava atsinlar.Duyun Hali Duyun sizler iclerine cogunun cebini doldurdunuz Garajlarina Araba koleksiyonu yapsinlar ama halkatan yardima ihtiyaci olani Görmezler yada Duymamazliktan gelirler.Helal IOlsun sana Kenan Imirzalioglu senin Dizini severek izliyoruz izliycezde.Helal Olsun sana Bütün Sanatci Arkadaslarinada Örnek olsun Utansinlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.05.2013 12:25
YAŞAR YAŞAR

Helal olsun,hem yaptığı bağıştan hem şartından kutluyorum.Bütün ünlülere örnek olmuştur herhalde.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 21.05.2013 09:59
seda seda

helal olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.05.2013 07:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.