Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.05.2013

Unutkan Ajda!

Süperstar , önceki gece 'la aynı sahnede buluştu. Gençleri coşturan 67 yaşındaki Süperstar'ın şarkı sözlerini unutması dikkat çekti

Unutkan Ajda!
İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'nin 3. günü iki önemli isimle son buldu. Önceki akşam Santralistanbul'da gerçekleşen konserde ve binlerce üniversiteliyi coşturdu. Gecede sahneye ilk olarak Teoman çıktı. Yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren Teoman'a genç kızların ilgisi büyüktü.

Teoman'ın ardından sahne süperstar Ajda Pekkan'ın oldu. 67 yaşındaki Pekkan, geceye her zamanki gibi yüksek tempoyla başladı. Muhteşem performansıyla gençleri coşturan Ajda Pekkan, şarkı sözlerini unutmamak için yine sahneye plazmalar koydurdu. Ancak Süperstar'ın bunlara rağmen sahnede söylediği şarkıların sözlerini unuttuğu görüldü. Pekkan, konser sonrası Reina'ya eğlenmeye gitti.


UFUK ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.