Bugünkü
Takvim

Talk of the town

  • Saklambaç
  • 19.05.2013
ABONE OL
Talk of the town
Yamalı modası
Sosyetik ikoncan , önceki gün bir arkadaşıyla Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıktı. Mağazaları tek tek dolaşan Taşpınar, bronz teniyle dikkat çekti. İkoncan siyah şapkası ve yamalı pantolonuyla yine tarzını konuşturdu.

SOHBET ZAMANI

Oyuncu Hakan Meriçliler, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Renkli gözlükleriyle dikkat çeken Meriçliler, önünü çeviren hayranlarını kırmayarak hepsiyle sohbet etti.

LEZZET USTALARI BULUŞTU
Türkiye'deki restoran ve otellerin mönülerini ıstakoz, deniz tarağı gibi ürünlerle tanıştıran Gurman Gıda, mutfağın ustalarını bir araya getirdi. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özbek, düzenlediği partide konuklarla tek tek ilgilendi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.