Bugünkü
Takvim

Mithatcan hıyar gibi okudu

Bilgi Üniversitesi'nde sahne alan , oğlu Mithatcan'ın; aynı üniversiteden mezun olduğunu ama hıyar gibi okuduğunu söyledi

  • Saklambaç
  • 17.05.2013
ABONE OL
Mithatcan hıyar gibi okudu
Pop müziğin kraliçesi , Bilgi Üniversitesi'nin bahar şenliğinde verdiği konserinde bir bakıma stand-up gösteriye de imza attı. Oğlu Mithatcan'ın da bu üniversiteden mezun olduğunu söyleyen Minik Serçe, espriyi patlattı: "Okulu bitirene kadar iflahımı kesti anasını satayım. Görgüsüz analar gibi diplomasını başucuma astım. 'Anne lütfen bunu kaldır' dedi. 'Hıyar gibi okurken düşünecektin' dedim."

KADIRGALI DUYMASIN!
Bir ara diline Seda Sayan'ı da dolayan Sezen Aksu, konuşurken zorlanınca espriyi patlattı: "Ağzım, burnum bir yere kaçtı. Seda Sayan'a benzerim diye ödüm koptu." Minik Serçe, gençlere de şöyle tavsiyelerde bulundu: "Diploma bir şekilde insana geliyor. Önce mutlu ve iyi insanlar olun. Ne kadar güçlü olduğunuzun farkına varın."

kalan karakter 1000

burdurlu burdurlu

ne olursa olsun okumuş mitatcan hemde çalışarak

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.05.2013 14:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.