Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.05.2013 Gazete
ABONE OL

Talk of the town

Talk of the town
Kim der 'anneleri' diye!
Sosyetik güzel Şirin Yalçın'ın ortak olduğu 'Sırmaison'; yenilenmiş yüzünü cemiyet hayatından önde gelen isimlerin katıldığı bir davetle tanıttı. Yalçın'ı ablası ile annesi yalnız bırakmadı. Gül Hanım, gençlere taş çıkartan güzelliğiyle dikkat çekiciydi.

EREZ'DEN ÖVGÜ ALDI
'Koğuş Akademisi' filminin başrol oyuncularından Umut Oğuz, önceki akşam Uğurkan Erez'le bir mekanda karşılaştı. Erez'in övgü yağdırdığı Oğuz, "Böyle bir isimden güzel sözler işitmek çok güzel" dedi.

ANA-KIZ GEZDİLER

Demet Şener Kutluay, önceki gün kızı İrem ile Aqua Florya Alışveriş Merkezi'ni gezdi. Kızıyla mağazaları dolaşan Şener, "Annekız alışveriş yapmaktan büyük keyif alıyoruz" dedi. İrem ise yine gazetecileri görünce yüzünü astı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.