Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.03.2013

Aşk Can'landı

ve sevgilisi , uzun süre sonra ortaya çıktı. Sevgililer, 'ın şarkılarıyla aşka geldi

Aşk Can'landı
önceki gece Günay'da sezonun son galasını gerçekleştirdi. Ünlü solistin son programını izleyenler arasında, ile sevgilisi , Perihan Savaş, Aydemir Akbaş gibi bir çok ünlü isim vardı. Güzel oyuncu Deniz Çakır ve sevgilisi İbrahim Çelikkol, uzun süre sonra ilk kez objektiflere yakalandılar. Sibel Can'ın şarkılarıyla aşka gelen Deniz Çakır, sevgilisinin yanağını okşayarak bol bol öpücük kondurdu.

VİDEOYA ÇEKTİ
Oldukça neşeli olan Çakır, ünlü assolistin şarkılarını cep telefonuyla videoya çekmeyi de ihmal etmedi. Gece boyunca mutlu bir çift tablosu çizen Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol, haklarında çıkan 'Acaba ayrıldılar mı?' iddialarını ise sonlandırmış oldu.


Ufuk ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.