Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.03.2013

Talk of the town

Talk of the town
Sevgililerle poz yok
Sıkı dostlar ile Murat Cevahir, önceki gün Kanyon'daydı. Gina'da yemek yiyen ikiliye, bir süre sonra Yalçın'ın sevgilisi Almeda Abazi ile Cevahir'in sevgilisi Esra Karakaya eşlik etti. Ancak ikili, güzel aşklarıyla gazetecilere poz vermek istemedi.

EFSANE BÜYÜLEDİ
Pop müziğin efsane ismi Bülent Ortaçgil, önceki akşam Beşiktaş Kültür Merkezi'nde konser verdi. Oyuncu Ceyda Düvenci gibi ünlü isimlerin de dinlediği Ortaçgil, şarkılarıyla her zamanki gibi seyirciye duygusal anlar yaşattı.

TELE-TOPLANTI
Sosyetik güzel Alara Koçibey, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Hem alışveriş hem yürüyüş yapan Koçibey, uzun saatler boyu elinden düşürmediği telefonla

kalan karakter 1000

meryem meryem

almeda sergenden 20 yaş küçük

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2013 11:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.