Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.03.2013 Gazete
ABONE OL

O düğün olacak

'la düğününün ertelendiği konuşulan Sinem Kobal iddialara ateş püskürdü

O düğün olacak
Güzel oyuncu Sinem Kobal, önceki gün İstinyePark'ta gezintiye çıktı. 'la 15 Haziran'da evlenecek olan Kobal, haklarında çıkan düğün ertelendi haberlerine ilk kez cevap verdi.

Dedikoduları çıkaranlara ateş püsküren Sinem Kobal, "Zaten hep bizim hakkımızda yalan yanlış şeyler yazılıyor. Siz böyle bir şeye inanıyor musunuz? Bizim ağzımızdan böyle bir şey hiç çıkmadı. O düğün olacak" dedi.


HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

meryem meryem

düğünleri ertelenmemiş.basın erteledi diye haber çıkardılar ne kadar ayıp yapılanlar.magazin basınında zaten insanları ayırma boşandırma merakı var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 24.03.2013 13:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.