Bugünkü
Takvim

Kabadayı Fernandes

Gece kuşu uslanmak bilmiyor. Yıldız futbolcunun eğlence gecesinde yumruklar konuştu

  • Saklambaç
  • 24.03.2013
ABONE OL
Kabadayı Fernandes
Yeşil sahalardaki süratini gecelerde de konuşturan 'ın yıldız futbolcusu , yine olaylı bir geceye imza attı. Önceki gece eğlence turuna Ortaköy Anjelique'de başlayan Fernandes, bilinmeyen bir nedenden dolayı yan standlarında bulunan bir grup ile atıştı. Sözlü tartışma yumruklaşmaya dönünce ortalık bir anda savaş alanına döndü.

Mekanın alt katı boşaltılırken yıldız futbolcu, görevliler tarafından mutfakta bekletildi. Güçlükle sakinleşen Fernandes, yaklaşık 1 saat sonra mekandan ayrıldı. Hiçbir şey olmamış gibi eğlencesine kaldığı yerden devam eden futbolcu, daha sonra soluğu Reina'da aldı. Portekiz'li yıldız burada da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye devam etti.

Ufuk ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.