Bugünkü
Takvim

Haber'bank!

Gişede Şahan Gökbakar'ı geçen hız kesmiyor. Komedyenin rol aldığı banka reklamları rakipleri , Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ün oynadığı reklamları gölgede bıraktı

  • Saklambaç
  • 23.03.2013
ABONE OL
Haber'bank!
Bankalar arasında yaşanan rekabet reklamlara da sıçradı. Birçok ünlü ismi reklamlarında oynatmak için servet harcayan bankalardan en karlısı, komedyen 'ı reklam yüzü yapan banka oldu. Ünlü isimlerin rol aldığı bu reklamların şimdiye kadar yazılı basında toplam 700'e yakın habere konu olduğu saptandı. Interpress tarafından mercek altına alınan reklamlarda iki bini aşkın gazete ile dergide çıkan haberlerde, ilk sırada 'Servet Bey' karakteriyle boy gösteren Cem Yılmaz'ın yer aldığı ortaya çıktı.

BÜYÜK FARK ATTI
Cem Yılmaz'ın oynadığı reklamlar toplam 153 haberde yer alırken, Beyazıt Öztürk, Erdal Özyağcılar ve Sedef Avcı'nın rol aldığı 'Issız Ada' konseptiyle yayınlanan reklamlar 89 haberle ikinci oldu. 'ın 'Pardon ne bank' dediği reklam filmi ile Murat Boz'un Aslı Tandoğan ile 'Paraf' kartını tanıttığı reklam filmi 58'er kez haber olarak üçüncü ve dördüncü sırayı paylaştı. Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar zaferinden sonra yeni bir başarıya daha imza atmış oldu.

HÜLYA GERiDE KALDI
Son dönemde ekranlarda sıkça boy gösteren Hülya Avşar, özel hayatıyla sık sık haber olurken, rol aldığı reklamlarda bu başarıyı sağlayamadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.