Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 26.05.2012 Gazete
ABONE OL

Uçuran

Uzun süredir Bodrum'da arayan ; istediği gibi bir evin reklamını gördü. Özel uçağına atlayan sanatçı, 1 milyon 200 bin euroluk villayı sadece yarım saat içerisinde alıp İstanbul'a döndü

Uçuran villa
Son dönemde yaptığı yatırımlar ve eşi 'ın kendisine aldığı pahalı hediyelerle gündemden düşmeyen , yine evlendi! "Kızım Alara için tabii ki yatırım yapacağım" diyen ünlü sanatçının; bu seferki adresi Bodrum'du. Uzun süredir Ege'nin tatil cennetinde arayan Ebru Gündeş, hayalindeki evin reklamlarını görünce hemen harekete geçti.

VİLLASI, KALE MANZARALI
Eşinin kendisine tahsis ettiği özel uçağına atlayan güzel sanatçı, birkaç gün önce Bodrum'a gitti. Regnum Escana Evleri'ndeki villayı yakından gören Ebru Gündeş, hiç düşünmeden 1 milyon 200 bin euro ödedi. Alışverişini sadece yarım saat içerisinde tamamlayan ünlü şarkıcı, yine özel uçağıyla İstanbul'a döndü.

ALMADIĞI BiR 'MARS' KALDI!
İşadamı eşinin kendisine aldığı hediyelerin basında yer almasından rahatsız olan Ebru Gündeş, "Hesabını yaptık; Rıza bana Mars'ı da satın alacak" demişti.

TATİL ADRESİ: BODRUM
Gündeş ile Sarraf'ın yazı geçirecekleri Regnum Escana Evleri, Bodrum merkezde. Villalar, Bodrum Kalesi ve marina manzaralı.

AYDIN HAMZA