Bugünkü
Takvim

Uçuran

Uzun süredir Bodrum'da arayan ; istediği gibi bir evin reklamını gördü. Özel uçağına atlayan sanatçı, 1 milyon 200 bin euroluk villayı sadece yarım saat içerisinde alıp İstanbul'a döndü

  • Saklambaç
  • 26.05.2012
ABONE OL
Uçuran villa
Son dönemde yaptığı yatırımlar ve eşi 'ın kendisine aldığı pahalı hediyelerle gündemden düşmeyen , yine evlendi! "Kızım Alara için tabii ki yatırım yapacağım" diyen ünlü sanatçının; bu seferki adresi Bodrum'du. Uzun süredir Ege'nin tatil cennetinde arayan Ebru Gündeş, hayalindeki evin reklamlarını görünce hemen harekete geçti.

VİLLASI, KALE MANZARALI
Eşinin kendisine tahsis ettiği özel uçağına atlayan güzel sanatçı, birkaç gün önce Bodrum'a gitti. Regnum Escana Evleri'ndeki villayı yakından gören Ebru Gündeş, hiç düşünmeden 1 milyon 200 bin euro ödedi. Alışverişini sadece yarım saat içerisinde tamamlayan ünlü şarkıcı, yine özel uçağıyla İstanbul'a döndü.

ALMADIĞI BiR 'MARS' KALDI!
İşadamı eşinin kendisine aldığı hediyelerin basında yer almasından rahatsız olan Ebru Gündeş, "Hesabını yaptık; Rıza bana Mars'ı da satın alacak" demişti.

TATİL ADRESİ: BODRUM
Gündeş ile Sarraf'ın yazı geçirecekleri Regnum Escana Evleri, Bodrum merkezde. Villalar, Bodrum Kalesi ve marina manzaralı.

AYDIN HAMZA


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.