Bugünkü
Takvim

Aslan aşk

Galatasaraylı , şampiyonluğu Reina'da kutladı. Ünlü komedyenin bir diğer mutluluğu ise yanında 'nın olmasıydı

  • Saklambaç
  • 14.05.2012
ABONE OL
Aslan aşk
Galatasaray'ın şampiyonluk kupası, gizli yaşanan aşkları da ortaya çıkardı. Oyuncu Selin Ortaçlı ile Şahan Gökbakar arasında çıkan aşk dedikoduları, önceki gece doğrulandı. Koyu bir Cimbom taraftarı olan Gökbakar, maçı ile izledi. İkili, şampiyonluğun ardından kutlama için soluğu Reina'da aldı.

DENİZ TAKSİYLE MEKANI TERK ETTİ
Mekanda romantik dakikalar yaşayan ikilinin keyfi çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenmesiyle kaçtı. Selin Ortaçlı, arkadaşlarıyla giderken; ise mekanı deniz taksiyle terk edip görüntü vermedi.

SENİ SEVİYORUM SABRİ
Şahan Gökbakar, twitter'dan durmadan 'sataştığı' ünlü futbolcu Sabri Sarıoğlu'nu dün de unutmadı. Komedyen şampiyonluğun ardından Sabri'ye twitter'dan, "Seni seviyorum Sabri" diye yazdı.

DUT YEMİŞ BÜLBÜL GİBİ
Aralarındaki aşk dedikoduları ayyuka çıkan Selin Ortaçlı, çıkışta hayli keyifsizdi. Güzel oyuncu, gazetecilerin ısrarlı sorularına kulak asmadı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.