Bugünkü
Takvim

ışıl ışıl

, ile aynı filmde buluştu. Bosna Savaşı'nı anlatan film; 2012'de tüm dünyada gösterilecek

  • Saklambaç
  • 28.09.2011
ABONE OL
Hollywood ışıl ışıl
Kaliteli duruşu ve güzelliğiyle yeni nesil oyuncular arasında farklı bir yere sahip olan , yabancı yapımcıların da dikkatini çekti. Rol aldığı filmlerle bugüne kadar birçok ödülün de sahibi olan Aksoy, gizlice dünyasına adım attı. Saadet Işıl Aksoy, ünlü yıldızlarla aynı projede yer aldı.

YÖNETMENİ BİR İTALYAN
İtalyan yönetmen Sergio Castellitto'nun "" adlı filminde rol alan oyuncu; ile aynı projede yer almanın heyecanını yaşadı. Çekimleri geçtiğimiz haftalarda Hırvatistan'da başlayıp İtalya'da sürecek film; 1992-95 arasındaki Bosna Savaşı'nda eşini kaybeden bir kadının trajik öyküsünü

DEV KADRO
Türk oyuncunun rol aldığı filmin Penelope Cruz'un dışında bir başka yıldızı daha var. Filmde; "Komşu Kızı" ve "Özgürlük Yolu" gibi yapımlarda rol alan Emile Hirsch de boy gösteriyor.

SIRADA iTALYA
"Venuto al Mondo" filminin ilk sahneleri; Hırvatistan'ın gözde adası Kurcula'da çekildi. Filmin geri kalanı ise İtalya'da yapılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.