Bugünkü
Takvim

Tıklattı!

, farkını yine konuşturdu. Ünlü komedyenin reklamını son 20 günde 1 milyon 183 bin kişi tıkladı. Bu rakamla Cem; Ata ve Şahan'ı ezip geçti!

  • Saklambaç
  • 23.09.2011
ABONE OL
Tıklattı!
Attığı her adımla rakiplerini geride bırakmayı başaran , farkını reklam dünyasında da konuşturdu. Komedyenin "Taşkın" karakterini canlandırdığı son reklamı; internette fenomen yarattı.

ALANINDA REKOR...
Cem Yılmaz'ın reklam filmi; izlesene.com'un verilerine göre son 20 günde 1 milyon 183 bin kişi tarafından tıklandı. Bu rakamla bir rekora imza atan komedyen, ve gibi rakiplerine de ezici bir üstünlük sağlamayı başardı.

485 BiNLE LiSTEYE GiRDi
Ata Demirer'in rol aldığı Avea reklamı; Cem Yılmaz'ın elde ettiği başarının çok gerisinde kaldı.
Ata'nın reklamını; 485 bin kişi tıkladı.

ŞAHAN'A iLGi ÇOK AZ
Kendini Cem Yılmaz'la kıyaslamayı adet haline getiren Şahan Gökbakar'ın rol aldığı Turkcell reklamı, listeye bile girmeyi başaramadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.