Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.09.2011

Pişkinler

Birbirlerine hakaretler yağdıran ile , birlikteydi. Kendi dediği her şeyi de inkar eden model, 'pes' dedirtti!

Pes be Ece!
Çok değil bundan 2 ay önce ile , şiddetli bir kavgaya tutuşmuştu. Tunçbilek, ünlü model için; "Yalak, bulaşık. İki yüzlü, sahte insan" gibi ağır sözler sarf ederken; Ece Gürsel de müzisyen aşkını mahkemeye vereceğini söylemişti.

Ancak bu sözler çabuk unutuldu, ünlü çift tükürdüklerini yalamakta çok gecikmedi. "Reklam" denilen ilişkilerini bitirdiklerini twitter'dan duyuran Ece Gürsel ile İsmail Tunçbilek, önceki akşam ise "Biz hiç ayrılmadık ki!" dedi.

YALANDAN KiM ÖLMÜŞ!
Ünlü manken, 5 Mayıs'ta bir gazeteye verdiği röportajında; "İlişkimiz yürümediği için İsmail ile ortak bir karar alıp ayrıldık" demişti. Gürsel, önceki akşam bu sözlerini de inkar etti:

"Birlikteliğimiz uzun süredir sürüyor. Ayrıldığımızı kim söylemiş!" Gürsel, Tunçbilek evli olduğu dönemde müzisyenle aşkını da inkar etmişti.

ALBÜM İÇİN REKLAM KAMPANYASI
Ece Gürsel'in ilk albümü "Yarı Farkında" için bir araya gelen ikilinin bu tavırları; reklama bağlandı. Gürsel, satışları iyi gitmeyen albüm için bütün birikimini harcamıştı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.