Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.02.2011

Sessiz savaş

Bade, 'in Eyşan'la görüştüğünü öğrenir ama yılmayacaktır. Eyşan da Ezel'den vazgeçmeyecektir. İki kadın arasında sessiz bir savaş başlar

Sessiz savaş
Sevilen dizi "" merakla beklenen yepyeni bölümü ile bu akşam ATV'de! Ali, doğmamış çocuğunun hayatına kasteden "Kenan Birkan Ekibi"nin peşindedir. Dede olacağından bile yeni haberi olan Ramiz, Ezel'le birlikte Ali'yi dizginlemeye çalışır. Ancak Ali dinleyecek gibi değildir. Ezel'in bir acil durum planı yapması gerekir. Bu planda Tevfik'e çok iş düşmektedir. Ezel'in Eyşan'la görüştüğünü öğrenen Bade, bu kez pes etmeyecektir. Ancak Eyşan da kararlıdır. İki kadın sessiz bir savaş ilan ederler. Son gülenin kim olacağı Ezel'in planına bağlıdır. Ezel aslında ne kadar zor bir durumda olduğunu anlayacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.