Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.02.2011

Buda fazla geldi

'ın Budizm aşkı, çay servisi yaptırılınca bitti! 'Hizmetçi değilim' diyen model, yeniden İslam dinine döndü!

Buda fazla geldi
Geçtiğimiz günlerde "Ezan sesini duyunca müziği kapatıyorum" diyerek yeniden Müslüman olduğunun sinyalini veren 'ın sırrı çözüldü. Budist olmak için Kalamış'taki bir mekanda toplantılara katılan ünlü model, burada 1 kere de tuvalet temizliği yaptı.

'HİZMET' KISMINDA PES ETTİ!
İtalya'dan dönüşte ara verdiği toplantılara yeniden katılan Tuğçe Kazaz, Budizm'in ilk basamağı olan "hizmet" kısmında pes etti. Tuğçe, kendisine 3 gün üst üste çay servisi yaptırılınca öfkelendi. "Hizmetçi değilim" diyerek bağırıp çağıran modelin Budizm sevdası da böylece sona ermiş oldu.

EŞİ İÇİN HRİSTİYAN
Tugçe Kazaz, 2005'te evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis uğruna Hristiyanlığı seçmiş, eşine boşanma davası açınca Budist olmaya karar vermişti.

kalan karakter 1000

suharat suharat

Bu kadının gündemde kalmak için bırakın din değiştirmesini anne babasını bile elinde olsa değiştirir diye düşünüyorum.din oyuncak mı,bi aşkı için hiristiyan,hollywood starlarından görüp yaptığı budizm
oda zor gelmiş olacak ki onuda terketmiş.Allah akıl fikir versin bu zavallı kadına

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.02.2011 10:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.