Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 03.02.2011

Son galada müthiş düet

, yoğun istek üzerine Nahide'de yine sahne aldı. Şahin, ile düet yaptı

Son galada müthiş düet
Eğlence hayatının yeni gözdesi yoğun istek üzerine son üç haftadır Nahide Palas'ta sahne alıyor. Geçmişten günümüze söylediği birbirinden güzel eserleriyle hem magazin hem de sosyete dünyasını Nahide'de buluşturan Selami Şahin'in ile yaptığı düet izleyenlerden tam not aldı. Geceye cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Çiğdem Kayalı, Arte Tahir, Yüksel Behlül ve Güler Yiğit katıldı. Arabesk gecelerinin unutulmaz ismi Selam Şahin, yakın arkadaşı Ahmet Selçuk İlhan'la da aynı sahneyi paylaştı. Bu arada 8 Şubat Salı günü mekanda arabeskin güçlü sesi Linet sahne alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.