Bugünkü
Takvim

Karar günü

Dayı tahtına kuruldu, herkes masanın etrafına toplandı. Şimdi Şebnem için son karar verilecek!

  • Saklambaç
  • 31.01.2011
ABONE OL
Karar günü
"" merakla beklenen yepyeni bölümü ile bu akşam 'de! Dayının heyetin başındaki tahtına kurulma zamanı geldi. Yanı başında sağ koluyla birlikte. Bu arada Ezel de Şebnem hakkında son kararını vermeli. Çünkü Şebnem'in casusluğa devam ettiği ortaya çıktı. Onun için bu kez son karar günü! Aldığı kararla harekete geçen diğer bir kişi de Eyşan. Tabii ki hedef Bade. Bade, şaşkına dönecek. Zaten Eyşan'ın istediği sadece Ezel'i ayağına geri getirmek. Ezel gelir. Ama takvimler altı ay sonrasını göstermekte. Sadece Ezel'le Eyşan değil, şimdi herkes o masanın etrafında bir araya gelecek...

kalan karakter 1000

ezel'im.. ezel'im..

süperr bir dizi...teşekkürler herkese..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.01.2011 12:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.