Bugünkü
Takvim

Cazibe'nin acı intikam oyunu

Simge, Cazibe'ye hizmetçi elbisesi giydiriyor... Cazibe ise intikam için yemin ediyor.

  • Saklambaç
  • 29.01.2011
ABONE OL
Cazibe'nin acı intikam oyunu
Başrollerini Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Peker Açıkalın ve Hande Katipoğlu'nun paylaştığı sevilen dizi "Yahşi Cazibe" yeni bölümüyle bu akşam atv ekranlarına geliyor. Kemal'in evinde vereceği parti için Simge'nin kendisine hizmetçi elbisesi giydirmesi Cazibe'yi çileden çıkarır, genç kadın intikam almaya yemin eder.

SİMGE, CAZİBE KILIĞINDA
Kemal ve Barış ise Hulusi'yi gazlayıp şirketteki çaycıyı kovdurtan ve yerine çay kahve otomatı alınmasını sağlayan Ziverbey'den intikam alma peşindedir. Cazibe'nin, intikam planı uyarınca oynadığı oyuna kanan Simge, Kemal'in bir ilişkisi olduğuna inanır ve suçüstü yapmak için Cazibe kılığına girer.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.