Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.01.2011 Gazete
ABONE OL

Gülben'in haline ben bile üzüldüm

, yine ağzına 'i doladı. Şarkıcı, TV'de sabah programına başlayan ezeli düşmanını twitter'da yerden yere vurdu!

Gülben'in haline ben bile üzüldüm
Magazin dünyasının ezeli düşmanları arasındaki kavga, bir türlü bitmek bilmiyor. ile arasında geçtiğimiz haftalarda 'çizme' yüzünden yeniden alevlenen kavga, magazin gündemine yerleşmişti. İkili arasında bir süredir sular durulmuştu. Ancak Seren Serengil, savaşı yeniden başlattı.

AÇTI AĞZINI...
Ergen'in TRT1'de sabah programı yapmasını diline dolayan Seren Serengil, twitter'de açtı ağzını yumdu gözünü. Gülben Ergen'in TV'deki ifadesini hiç beğenmeyen Serengil, sivridilini konuşturdu.
Seren Serengil'in de yakında TV programına başlamasıyla Gülben cephesinden ezeli düşmanına yanıt gelmesi bekleniyor.

TWITTER'DA SEREN BOMBASI
Özel kanallardan teklif alamadığında asla sabah programı yapmayacağını "seyircisi bana hitap etmiyor" diye açıklayan Gülben, tıpış tıpış program yapıyor.

TRT Allah'tan reytingleri çekmiş. Çok kötü, inanamadım çok üzüldüm.
Çulsuz ve bitik.

Kötülerin gözünün feri, yüzünün nuru er geç çökermiş ifadesine.
Sevinemedim ki sevinsem hakkım da, ama ben bile üzüldüm haline!

kalan karakter 1000

hülya hülya

seren serengili çok samimi ve içten bulurum her zaman.Serencim anma şu isimleri boşver

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.01.2011 01:44
pınarrrr pınarrrr

seren serengil sen hayatında bi türlü istikrar tutturamayan bi kadınsın bebeğini kaybettin gülben ergen yine yanındaydı ayıptır ya bırak artık bu kıskançlığıda işine bak insanlarla geçinmeyi öğren bence. Ayrıcada sevgili gülben ergen çok doğal çok samimi ve çok fedakar bir anne ama tabi bunu serenin bunu anlaması ne mümkün...... Seren Serengil gündeme gelmek için lüzum yok böle şeylere işinle ilgilensen daha ii olur bence İZMİRDEN PINAR.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.01.2011 11:44
biçare biçare

bencede aşırı kıskanıyo ben bu serengile aşırı acıyorum hangi işe el atsa yazık tutmuyo babasının hatrına hala tvlerde hem şarkı hemde klip kötü bende bu haline acıdım açıkcası yazık pskolijide buna bastırma yansıtma yer değiştirme deniyo:)o kadarda zayıfladı bak şimdi daha çok acıdım:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 22.01.2011 10:45
sade sade

yaww seren hanım sizin başka işiniz gücünüz yok mu gülbenle uğraşıyosunuz.... gülben size cevap verme zahmetinde bile bulunmuyor... gündemde kalmak için başkasına sataşmayın... albümünüz de tutmadı... GÜLBEN ne yapsa her işin üstesinden başarıyla kalkıyor... gülben her zaman başarılı bir sanatçıdır.... sizin gibilere pabuç bırakmaz...

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır2
cevapla 21.01.2011 15:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.