Bugünkü
Takvim

Savaş evine döndü

  • Saklambaç
  • 18.01.2011
ABONE OL
Savaş evine döndü
Sevilen dizi "", heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 'de. Savaş, İran'dan döner dönmez ilk işi Yasemin'in evine koşmak olur. Ölüm haberi ile yıkıldıkları Savaş'ı karşılarında gören Şahnur ve Yasemin şoktadır! Aşklarına ilk günki heyecanı ile doludizgin devam eden Savaş ve Yasemin yaşadıkları üzücü durumla baş edebilmek için birbirlerine daha sıkı kenetlenirler. Tüm bunlar olurken, Çiçek'in başına gelen korkunç olay her iki aşireti alarma geçirir. Herkes şoktadır! Yavuz deliye dönerken, oğulları ile ilgili büyük haberi almak üzere olan Yasemin ve Savaş'ı bu olayla birlikte yine zor günler beklemektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.