Bugünkü
Takvim

Tüyler ürpertici olaylar

Avşar Kızı, filminde hem mağdur hem psikopat oldu. Tecavüzcüsünü öldüren, koğuş arkadaşlarına saldıran sanatçı, isteklere boyun eğmeyince da işkence gördü...

  • Saklambaç
  • 18.01.2011
ABONE OL
Tüyler ürpertici olaylar
Yıllardır beyazperdeye ara veren , çok konuşulacak bir projeyle sessizliğini bozuyor. Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun yaptığı "72.Koğuş"ta rol alan Avşar Kızı; tecavüz, şiddet ve işkence sahneleriyle olay yaratacak. Kendisine tecavüz etmeye kalkışan bir adamı öldürüp 15 yıla mahkum olan Fatma adlı bir kadını canlandıran Hülya Avşar, filmin geçtiği Bursa Cezaevi'nde tüyler ürpertici olaylar yaşayacak.

Kaldığı bütün cezaevlerinde olay çıkaran bir kadını oynayan Avşar, işkence sahnelerinde hayli zorlandı. Gardiyanların isteklerine boyun eğmeyince hücre cezasına çarptırılan Avşar'ın işkence sahneleri büyük ses getirecek. Rolüne büyük titizlikle hazırlanan Avşar Kızı, uzun süre cezaevleriyle ilgili araştırmalar yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.